06.05.2024, 13:15
Головна » 2015 » Серпень » 20 » Живи у віках, слався, Рідна Україно!
Живи у віках, слався, Рідна Україно!

Ця історична дата назавжди увійшла в історію нашої держави золотою сторінкою, започаткувала нову еру в житті українського народу.Сьогодні нам випало тяжке випробування – захищати рідну країну від страшного ворога – тероризму та агресії. Наш український народ подолає ворога, відбудує зруйновані ним міста і села.Не загояться рани, не повернути загиблих героїв. Вони навіки залишаться в пам’яті людей.
З нагоди найголовнішого свята – Дня незалежності України в бібліотеках Тлумацької ЦБС буде проведено цикл цікавих пізнавальних заходів.
До святкування Дня незалежності України та Дня Прапору в бібліотеках оформлено інформаційно-літературні виставки: «Україна незалежна: сторінки історії» (Бортники, Обертин, Гостів), «Україна свята моя земля» (Делева, Олеша, Колінці, Палагичі), «Моя земля – незалежна Україна» (Остриня, Долина Жуків, Петрів), де представлено історичну літературу про етапи становлення держави та нову літературу, періодичні видання.
Бібліотека с. Яківка проведе годину спілкування «Україна – незалежна держава!». Підкреслюючи свою любов до України, Олешанська бібліотеа проведе патріотичну годину «Україно! Рідна земле моя» та флеш-моб «Ми обираєм мир», а потім в небо буде випущено повітряні кульки, як символ миру на землі.
Цікаве літературно-музичне свято «Я люблю Україну» проведуть бібліотеки Тлумача, Братишева, Обертина, де лунатимуть кращі патріотичні  пісні, кращі поетичні твори.
Активні відвідувачі бібліотек сіл: Олешів, Петрів, Гарасимів візьмуть участь у бесідах «Твоя земля – незалежна Україна», «Наші кроки до незалежності».
Озерянська бібліотека проведе урок історичної пам’яті “Хто ми, звітки ми родом?», «Відкриємо світові Україну» - під таким девізом бібліотеки сіл: Бортники, Кутище, Пужники, Хотимир, Олешів щоденно розповідають про Україну, її чудових людей, найкращу природу, наймилозвучнішу мову.
Користувачів Жуківської бібліотеки зацікавить інформаційна година «Символ нації – наш прапор». В Живачівській бібліотеці планується провести годину спілкування «Українська державна символіка».
В Гончарівській бібліотеці оформлено тематичну полицю «Є така держава - Україна».
Делівська бібліотека запрошує своїх користувачів на літературний вечір «Україно! Ти моя молитво!», який буде проведено разом з клубом.
Бібліотеки сіл: Жабокруки, Надорожна, Грушка організують дитячий конкурс малюнків «Люблю тебе я, Батьківщин!», «Діти за мир», присвячений військовій тематиці.
Користувачі бібліотек: Бортники, Остриня, Нижнів ознайомляться з матеріалами до Дня незалежності України на книжковій виставці «Незалежна наша Україна» та візьмуть участь у інформаційній годині «Тернистий шлях до незалежності».
Нижнівська бібліотека провведе брейн-ринг «Україна горда, єдина» для молоді.
В Тлумацькій та Обертинській дитячих бібліотеках оформлено «куточок маленького українця».
Петрівська, Кутищанська, Хотимирська запрошують всіх користувачів на слайд подорож «Моя Україно!»
Бібліотеки району організують змістовне відзначення величного свята – Дня незалежності України.

Зі святом Вас, з Днем Незалежності України!

Переглядів: 715 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 2.0/1