19.04.2024, 17:39
Головна » 2020 » Червень » 5 » Всесвітній день охорони довкілля
Всесвітній день охорони довкілля

Рідна природа… Кожний із нас живе в неосяжному, розмаїтому чарівному  світі… Але не кожен здатний бачити його красу, усвідомлювати себе його часткою. Виховувати таку здатність можна тільки в безпосередньому спілкуванні з природою.

Уявіть собі нашу планету без квітів, без тварин, з брудними мертвими морями й ріками, завжди сірим похмурим від диму небом… Така картина подобається? Якщо ні, не будьте байдужими, вирощуйте квіти, створюйте красу навколо себе.

Для   широкого кола  користувачів  у Публічній бібліотеці Тлумацької міської ради ОТГ та бібліотеках-філіях  оформлено книжкові  виставки, експозиції  книг, літературні  викладки «Природа і ми – живе одвічне коло»,  «Цілющі джерела природи», «Озирнись! Зупинись! Поміркуй!»,  «Природа - джерело  життя  і  краси», які   познайомлять  користувачів  з   літературою про  екологічні  проблеми  в  світі,   про безпосередній  зв'язок  людини  з  природою,  її  вплив   на  людину (після закінчення карантину).  Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому зробимо хоча б один крок на покращення стану довкілля, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

Саме від нас залежить наше майбутнє!

Переглядів: 212 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0