18.05.2024, 12:01
Головна » 2020 » Січень » 21 » Витязь молодої української поезії В. Симоненка
Витязь молодої української поезії В. Симоненка

Ти знаєш, що ти – людина?

Ти знаєш про це чи ні?

Усмішка твоя – єдина,

Мука твоя – єдина,

Очі твої – одні.

До відзначення 85-річчя від дня народження українського поета і журналіста, одного з найбільш яскравих представників покоління «шістдесятників» Василя Симоненка. Поету судилося коротке життя – 28 років прожив він на землі. І вже пів століття живе його поезія.

Сьогоднішня молодь читає і любить поезію Василя Симоненка. Його вірші надихають на високий патріотизм, любов до життя, до України, до всього живого.

Серед славної групи молодих українських поетів-шістдесятників поет відзначався надзвичайною громадською мужністю, безкомпромісністю й патріотизмом. Він тільки починав свою літературну творчість і не встиг повністю виявити свої великі поетичні здібності. Але й те, що він залишив нам, увійшло в золотий фонд нашої літератури, а ім'я Василя Симоненка стало символом нездоланного борця за волю України.

Вшановуючи великого українського поета, до уваги читачів в читальному залі бібліотеки-філії села Бортники представлена ювілейна виставка творів В. Симоненка «Витязь молодої української поезії», а також для користувачів бібліотеки була проведена біографічна подорож «Духовні острови Василя Симоненка». Всі охочі мали змогу перегорнути сторінки життя письменника, доторкнутися до його творчої спадщини, проникнутої гарячою любов’ю до Батьківщини.

Переглядів: 223 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0