28.03.2024, 15:18
Головна » 2013 » Березень » 6 » Виставки, присвячені жіночому дню 8 Березня.
Виставки, присвячені жіночому дню 8 Березня.
«Воістину небесна і земна» Виставка з такою назвою розгорнулась на абонементі бібліотеки до Міжнародного жіночого свята, на якій були представлені книги з репродукціями картин видатних майстрів світового живопису, в тематиці яких домінують образи жінок. Тут можна побачити шедеври світового та українського мистецтва, присвячені прекрасній половині людства.  Привернули увагу користувачів бібліотеки книги з жіночим ім’ям на обкладинці: Марія, Роксолана, Юлія, Наталка, Єлизавета, Лоліта, Анжеліка, Емма, Діана… Ознайомившись із цими виданнями, читачі дізнаються, як склалася доля кожної з цих жінок.
Своєю нетрадиційною формою приємно здивувала користувачів бібліотеки експозиція виставки «Жінка – подруга, кохана, господиня». Виставка експонувала книги та журнали кулінарних секретів, енциклопедії кімнатних квітів, ілюстровані енциклопедії моди для жінок, домашні калейдоскопи про сучасний інтер’єр, дорогоцінні камені та різноманітні аксесуари, а також нові сучасні видання про ази сімейного життя. Працівниками бібліотеки було організовано святковий жіночий столик, де жінки мали можливість ознайомитись із рецептами приготуваня різноманітних святкових страв, кондитерських випічок, солодких десертів та унікальних масок для чудового вигляду жінок.

Переглядів: 924 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0