18.05.2024, 15:02
Головна » 2020 » Жовтень » 22 » Виставка-портрет «Вірю в пам'ять і серце людське»
Виставка-портрет «Вірю в пам'ять і серце людське»

Коли вже народився ти поетом,

За все відповідай у цім житті.

Борис  Олійник

З нагоди 85-річчя видатного українського поета, публіциста, члена Національної Академії Наук України та Міжнародної Слов’янської академії, лауреата багатьох державних та міжнародних премій. Героя України Бориса Олійника у бібліотеці-філії с. Прибилів оформлено книжкову виставку-портрет  «Вірю в пам'ять і серце людське». На якій представлено  книжкові видання, які знайомлять відвідувачів бібліотеки з багатогранним творчим шляхом, збірки віршів та поем, написані митцем у різні періоди творчої діяльності.

Автор понад 50 книжок: збірників поезій, віршів, численних публікацій, есе, статей, які друкувались в Україні та за кордоном. На його вірші написано чимало музичних творів.

Борис Олійник унікальна постать в українській культурі, політиці і філософії, один з найбільших поетів другої половини двадцятого століття,  який своїми духовними, творчими й інтелектуальними струменями суттєво виокремлює гуманістичні джерела нинішньої доби. Він глибоко переконаний, що кожна людина має жити напруженим життям, бути щедрою й щирою, розуміти красу, неповторність кожної миті існування на землі.

Переглядів: 152 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0