18.04.2024, 02:38
Головна » 2012 » Жовтень » 15 » Відзначення 70 – річчя створення УПА
Відзначення 70 – річчя створення УПА
http://tlumach-cbs.at.ua/news-img/14.jpgНароде мій, великий український! Стою сьогодні перед тобою, як син землі української, бо настала свята година молитви і сповіді,  яка встає з чистоти матінки – землі і пречистого світла  батька - неба,  і  зоріє в тому світлі українська душа, і  являє молитву та  сповідь у слові, яке почули у Тлумацькій центральній бібліотеці студенти  аграрного коледжу. Для них було проведено годину пізнання  «УПА – армія нескорених» . Вони мали змогу почути, що УПА – це армія українців, які хотіли, щоб Україна була незалежною і щоб на Україні не панували чужинці. А господарями були українці із своїми символами та звичаями. Для читачів  бібліотеки було продемонстровано  фільм про історію створення УПА,  художнє читання поезій, виконання стрілецьких пісень аматорами народного мистецтва, проведено огляд  літератури про Україну, про націю, яка витримала тисячу років Голгофи і стала гордою і вільною перед світом. Свої знання можна було перевірити під час цікавих і пізнавальних вікторин.

Переглядів: 515 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0