Вітаю Вас, Читач · RSS

Меню сайту


Революція Гідності


Пошук


Форма входу


Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Інтернет-ресурси Тлумаччини
Тлумацька РДА
Тлумацька районна рада
Тлумацьке ОТГ


Погода у Тлумачі


Наша адреса

м. Тлумач, Івано-Франківська обл. вул. Грушевського, 2
тел. (03479)2-21-32 e-mail: tlumcbs@ukr.net


Соціальні мережі

Ми у Facebook


Відвідування

Відвідуваність користувачів
за весь часВідвідуваність за 2017 рік
від 02.11
(переглядів)25.05.2019, 20:53
Головна » 2018 » Березень » 2 » Українська революція 1917 – 1921 років… Боротьба за незалежність…
10:21
Українська революція 1917 – 1921 років… Боротьба за незалежність…

   Продовжується відзначення 100-річчя подій української революції 1917 – 1921 років – першого досвіду українського державотворення у ХХ ст.
   З метою висвітлення боротьби за незалежність України у бібліотеках району проводяться заходи спрямовані на виховання, формування почуття патріотизму на прикладах Героїв України (М. Грушевський, В. Винниченко, Є. Коновалець, Героїв Майдану, АТО).
   У Живачівській бібліотеці проведено історичну годину «Українська революція: крізь призму історії». Бібліотекар М. Ткачук презентувала книжкову виставку «Творімо Україну незалежну і вільну».
   Один з розділів виставки присвячений 100-річчю Української революції біля якого Марія Іванівна окреслила етапи визвольної боротьби від минулих століть до сьогодення. Коротко зупинилась на видатних постатях пов’язаних з тодішніми подіями: М. Грушевський, В. Винниченко, П. Скоропадський та теперішніми Героями Майдану, АТО.
   Біля полиці «Символи не обирають, символи успадковують». згадала історію затвердження тризуба Державним Гербом Української Народної Республіки – 100-річчя яке ми сьогодні відзначаємо.
   У презентації полиці «Україна – минуле і сучасне» порушила проблему сьогодення, зокрема, згадала про ситуацію на Сході України, завершився захід історичною вікториною.
   В бібліотеці-філії с. Олещино проведена година державності «Україна в огні й бурі революції 1917 – 1921 років».
   Присутні прослухали цікаву бесіду бібліотекаря Родчин «Українська революція. 100 років - боротьби» про визвольну боротьбу за волю і незалежність від минулих століть і до сьогодні. Закликала шанувати і оберігати наші символи – Державний Герб і Прапор України.
   Присутні ознайомились з книгами, фотодокументами про історію та сьогодення нашої держави України та календарем ювілейних дат Української Революції.
   Усі учасники заходів, проведених в бібліотеках, побажали рідній Україні миру, єдності, справедливості, процвітання та благополуччя.

 

 

Переглядів: 221 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]