07.05.2024, 12:07
Головна » 2016 » Травень » 20 » У Тлумацькій центральній бібліотеці відбулося відкриття краєзнавчого кутка вишивок хрестиком та бісером.

Народна вишивка - це мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Наше завдання - не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.
     У Тлумацькій центральній бібліотеці відбулося відкриття краєзнавчого кутка вишивок хрестиком та бісером.  На виставці  представлені, як старовинні вишивки, так і роботи сучасності. Окрім вишитих рушників, колишні чоловічі та жіночі сорочки, доріжки, скатертини, ткані вироби, предмети побутового вжитку. Обдаровані, талановиті люди через власні вироби відкрили нам свою радість, замріяність, духовну мудрість, красу, чарівність рідного краю. Розмаїта кольорова гама вишивок, але переважають у них два кольори — червоний та чорний. Синонімом пер­шого є любов, а другого – журба, ра­дість і смуток, веселість та печаль. Ці почуття в житті органічно пов'язані.
    Відвідувачі виставки зможуть поринути у світ прекрасного, відчути красу і гармонію від вишивок.
    Запрошуємо відвідати виставку,  де  ви  отримаєте  естетичне  задоволення та відчуєте світ краси і мистецтва.

Переглядів: 423 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0