04.05.2024, 09:32
Головна » 2015 » Травень » 28 » Творчий звіт працівників культури перед громадою села Делева
Творчий звіт працівників культури перед громадою села Делева

Працівники культури щорічно звітують перед громадою про свою роботу. Користувачі книгозбірні мають право знати чим живе сьогодні бібліотека, які можливості вона надає своїм користувачам. Саме тому бібліотекар Делівської бібліотеки-філії Марія Стефанишин звітувала про свою роботу.
Присутні дізналися про здобутки, перемоги та плани на майбутнє. У цікавій формі почули про участь бібліотеки разом з читачами в районних та обласних конкурсах, акціях. Оформлення бібліотеки приваблює та залишається незабутнім для кожного хто відвідав бібліотеку. Марія Василівна подякувала всім користувачам, які люблять книгу, активно відвідують бібліотеку, беруть участь у масових заходах.
Особлива подяка була батькам юних користувачів, які залучають їх до книги і бібліотеки із самого раннього віку.
Родзинкою заходу стало нагородження кращих читачів у бібліотеці.
На звіт були запрошені представники влади, громадських організацій. До присутніх звернувся сільський голова та відзначив добру роботу сільської бібліотеки.
В залі була оформлена розгорнута книжкова виставка нової літератури.
Читачі висловили подяку Марії Василівні за її працю, а вона подякувала читачам за відданість книзі та бібліотеці.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 807 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0