04.05.2024, 12:28
Головна » 2015 » Червень » 2 » Свято дитинства "Діти – майбутнє нашої країни"
Свято дитинства "Діти – майбутнє нашої країни"

Бібліотека-філія с. Королівка, бібліотекар Г. Павлюк,  провела свято дитинства «Діти – майбутнє нашої країни». Під час свята діти переглянули мультфільми, помандрували Україною, грали літеравтурну гру «Книга по колу» під час якої  кожен розповідав про свою улюблену книгу.
Заворожила дітей книжкова виставка «Чудова країна  - дитинство», яку діти доповнили своїми ілюстраціями.
   Завершилось свято конкурсом малюнків на асфальті до якого долучились і деякі батьки. Переможців нагородили грамотами.
   У рамках підготовки до свята дитинства, школярі взяли участь, у оголошеній напередодні, благодійній акції «Добро і милосердя єднають серця»

Під такою назвою в бібліотеці-філії с. Колінці відбулось дитяче свято. Бібліотекар І. Кулик провела правознавчу годину «Я і мої права», посилаючись на основу статей Конвеціїї ООН про права дитини. Кожна дитина отримала власноруч виготовлені пам’ятні буклети, де розписані права дитини в Україні. На подвір’ї бібліотеки проведено конкурс малюнків на асфальті.
   Всі учасники вийшли переможцями.

Переглядів: 459 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0