18.05.2024, 13:03
Головна » 2020 » Серпень » 26 » Розгорнута виставка - експозиція «З Україною в серці»
Розгорнута виставка - експозиція «З Україною в серці»

Живи, Україно! Живи для краси, Для сили, для правди, для волі! Бібліотекарі Публічної бібліотеки Тлумацької міської ради ОТГ долучившись до святкування 29 річниці Незалежності України, організували розгорнуту виставку - експозицію "З Україною в серці." На книжковій виставці була представлена література про шлях нашої держави до самостійності від давнини до сьогодення, про видатних особистостей, які зробили свій внесок у цей процес, про творчі здобутки наших краян, про особистості, які залишили на тлумацькій землі неабиякий слід. Літературу доречно доповнювали тематичні композиції із квітів. Відвідувачі свята мали змогу переглянути неперевершену виставку різноманітних вишивок: рушники, доріжки, подушки, ікони та картини, вишиті бісером бібліотекарів сіл Братишів та Вікняни Тлумацької ОТГ.

Переглядів: 317 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0