06.05.2024, 16:55
Головна » 2021 » Листопад » 1 » Презентація поетичних збірок Ганни Глушко «Утаєна Гавань» та «І тане в тиші тиша»

Коли поезія кличе, - опиратися марно. Та й чи потрібно? І Ганна Глушко не опирається, а творить і пише. У світ вийшли уже її нові поетичні збірки «Утаєна Гавань» та «І тане в тиші тиша», які 29 жовтня 2021 р. Публічна бібліотека Тлумацької міської ради презентувала у читальному залі книгозбірні. Вірші, які увійшли до нових збірок, як відзначив літературний редактор, поет, письменник, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України Михайло Батіг, різнопланові, але щирі та мелодійні, це утаєні намистинки її чистої душі, що висвічується в словах. Хоча Ганні Глушко найбільше вдаються поезії, в яких присутні картини природи, не оминула авторка як релігійної так і патріотичної тематики, вірші присвячені дітям, онукам, батькам, рідному краю, синам, що захищають наші кордони. Свій музичний номер пані Ганні подарувала учениця Тлумацької музичної школи Галина Стецюра. А юна читачка бібліотеки Н​​​​​​​іколь Василів продекламувала поезію авторки, яка їй найбільше припала до душі. Чимало слів вдячності та захопленння було сказано в адрес Ганни Глушко від поціновувачів її ​​​​​​​поезій освітян Оксани Заволічної та Марії Мандзюк. Директорка Публічної бібліотеки Тлумацької міської ради щиро подякувала пані Ганні за чудові та задушевні поезії, адже читаючи і слухаючи їх ми на рівні підсвідомості і свідомості починаємо задумуватись над своїми діями та вчинками. Такі зустрічі та почуті поезії допомогають відволікти нас від буденності та зануритись у світ прекрасного. Бажаємо Ганні Глушко, щоб її слова торкнулися серця кожного читача і в потаємному куточку душі проростали зерном добра і любові, тоді світ стане кращим і світлішим. Бажаємо авторці нових здобутків, а читачам – приємних емоцій.

Переглядів: 163 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0