03.05.2024, 06:01
Головна » 2015 » Листопад » 4 » Презентація книги М.Батога «Сад білих тіней»
Презентація книги М.Батога «Сад білих тіней»

У Тлумацькій центральній бібліотеці відбулася зустріч бібліотечних  працівників району та громади міста із поетом, журналістом  Михайлом Батогом, який презентував свою нову книгу «Сад білих тіней».
    Ведуча заходу Ярослава Соловей ознайомила присутніх  із біографією поета, представила  виставку з його творчими доробками «Творчість, як молитва душі»
    Бібліотекарі мали нагоду почути слово винятково поета, читання поезій самим автором та бібліотекарем Лідією Мельник.
    У творчій зустрічі взяли участь: Михайло Васильович Вишневський - голова Тлумацької районної Ради та Ігор Миколайович Денькович - керівник апарату Тлумацької районної Ради, які відмітили особливий стиль автора верлібрів та побажали йому нових творчих успіхів.
    Про творчість Михайла Батога щиро відгукнулися: Євген Баран, голова Івано-Франківської обласної Національної спілки письменників Ураїни, письменник, краєзнавець Михайло Буджак, колишній колега та розважливий читач Іван Ясенчук.
     Зігріти душу і привітати автора поезій, що мають магічну силу стихії, прийшли із музичними номерами працівники народного Дому – Ала Клюк та Віра Вакун.
    Директор Тлумацької ЦБС Мар’яна Пісак привітала Михайла Батога із новим творчим доробком, вручила сувенір та відзначила, що саме на таких зустрічах людей зближує поезія, відкритість думок, щирість суджень.  А все це робить нас добрішими, людянішими та розумнішими.

Переглядів: 468 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0