17.05.2024, 23:40
Головна » 2015 » Грудень » 18 » Презентація книги «Гончарів – земля благословенна»
Презентація книги «Гончарів – земля благословенна»

Вже давно стало доброю традицією запрошувати письменників, творчих талановитих на зустріч в літературну вітальню Тлумацької центральної бібліотеки.
    16 грудня відбулася презентація книги Наталії Іванівни Гринішак-Півторак «Гончарів – земля благословенна». Завдяки Наталії Іванівні, жінці невсипущої енергії, наполегливості і терпеливості, сповненою глибокою любовю до рідного села та його мешканців із великою вірою в Бога, маласеньке село Гончарів, матиме свій літопис, що є маленькою частиною історії України та її Церкви...
    З великим захопленнням присутні слухали історію написання книги, про важкий і водночас захоплюючий шлях, від збору окремих матеріалів, краєзнавчих досліджень до книги, яку сьогодні побачив світ. Пісні виконані дуетом «Мальви» та Дмитром Пилипоньком стали окрасою літературного заходу.
    Багато теплих і доброзичливих слів почула авторка від гостей, колег, а саме: керівника апарату Тлумацької райдержадміністрації – Шкварка І.В., директора видавництва та головного редактора газети «Нова зоря» - о.Пелехатого І., заслуженого журналіста України, директора телебачення м.Тисмениця – Струка В.,  журналіста газети «Злагода», поета – Батога М., краєзнавця, фолькльориста – Буджака М., головного редактора газети «Громадське слово» - Коваль Г. та декана Тлумацької Грекокатолицької церкви – митрата Павла Дутчака.
    Директор Тлумацької центральної бібліотеки Мар’яна Пісак від імені працівників та гостей книгозбірні привітала пані Наталію Гринішак-Півторак з вдалою презентацією книги, побажала нових творчих злетів, а також щиро подякувала за подаровані бібліотеці книги.

Слово – лікує, слово допомагає,
                                                                               слово ранить, слово запалює душі.
                                                                                І той хто,  володіє словом, тримає у
                                                                                руках ключ до людських сердець.

Переглядів: 512 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 1.0/1