27.04.2024, 17:32
Головна » 2021 » Грудень » 9 » Онлайн-марафон інноваційного досвіду публічних бібліотек України
Онлайн-марафон інноваційного досвіду публічних бібліотек України

9 грудня працівники КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради» взяли участь в онлайн-марафоні інноваційного досвіду публічних бібліотек України. Організаторами марафону були ВГО Українська бібліотечна асоціація, Секція працівників публічних бібліотек, Волинське обласне відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Інноваційна діяльність публічних бібліотек допомагає ставати конкурентоздатними, запроваджувати нові бібліотечні послуги, формувати позитивний імідж в суспільстві та конкретній громаді.

Першими інноваційним досвідом ділилися активні члени Рівненського обласного відділення Асоціації в межах ХІІ Львівського міжнародного бібліотечного форуму «Бібліотека ? вимір незалежності». Вони розповіли про успішну реалізацію культурних проєктів і діяльність з підтримки цифрової освіти мешканців громад у 2020 – 2021 рр.

В Програму марафону було включено наступні питання:

Інноваційні практики Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки в контексті реалій сьогодення

Адвокаційний проєкт «Від упередження – до суспільного діалогу: розбудова партнерства задля просування європейських цінностей

Волинська обласна бібліотека для юнацтва – майданчик інноваційних ідей»

Проєктна діяльність Волинської обласної бібліотеки для дітей як інструмент формування читацького світогляду

Інноваційна модель сучасної бібліотеки – Бібліотекастудія ДіМ

Книжкова толока «Нововолинськ читає» як головна культурна подія міста

Інноваційна складова популяризації краєзнавчої діяльності бібліотек Ківерцівської громади

Маневицька публічна бібліотека як осередок задоволення культурних потреб соціально незахищених верств населення

Гра «Світ громад» у моїй бібліотеці або Як за допомогою гри перетворити невеличку сільську бібліотеку на центр життя громади, стати сучасною та потрібною громаді

Сучасна сільська бібліотека в культурному розвитку громади.

Переглядів: 218 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0