29.03.2024, 00:20
Головна » 2018 » Лютий » 13 » Одвічний біль Афганістану
Одвічний біль Афганістану

Пам'ять! Гірка пам'ять війни! Вона ніколи не згасне. Чимало літ минуло відтоді, як вийшли з Афганістану війська, але рани цієї війни тривожать і досі. Не можуть матері забути загиблих і покалічених синів, а дружини та діти-своїх чоловіків та батьків. В бібліотеках району оформлені книжково-ілюстративні виставки, які ілюструють події війни в Республіці Афганістан. До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Живачівській бібліотеці-філії проведено годину історичної пам’яті «Афганом зранена душа».
   Бібліотекар М.Ткачук зробила короткий виступ в історію, щоб нагадати про причини війни в Афганістані, основні етапи військового протистояння, наголосила, які людські втрати понесла Україна за правове десятиріччя 1979-1989рр.
   Односельчани згадували про свого земляка – І.Вавшківа. Користувачі бібліотеки ознайомили присутніх з стендом про славного патріота оформленого в бібліотеці учасника бойових дій в Афганістані. На захід був запрошений місцевий житель Р.Білий, який брав участь у війні в Афганістані, бачив все жахіття війни на власні очі. Зі сльозами на очах розповідав як було у гарячих точках. Для нього війна не пустий звук, а спогади про страшні події безглуздої Афганської війни.
   Усі присутні пішли на могилу інтернаціоналіста І.Вавшківа, де поклали вінок і запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх героїв.
   Для кожного з нас такі люди стали гідним прикладом мужності, відданості та справедливості. Вічна слава нашим героям.

Переглядів: 403 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0