27.09.2024, 01:32
Головна » 2021 » Липень » 5 » Методична допомога з виїздом у бібліотеки-філії с.Палагичі, с.Локітка
Методична допомога з виїздом у бібліотеки-філії с.Палагичі, с.Локітка

Завідувачем методично-краєзнавчо відділу В.Пушка та провідним методистом відділу М.Цапчук надавалась методична та практична допомога бібліотекам.

У бібліотеці-філії с.Палагичі розкрито бібліотечний фонд через розгорнуті книжково-ілюстративні виставки, тематичні полички, викладки. Бібліотекар здійснює пошукову роботу, вивчає, формує та зберігає пошукові матеріали з історії минулого та сьогодення, його звичаї, традиції, обряди. У бібліотеці діє краєзнавчий куток де зібрано старовинні речі домашнього ужитку: вишиті серветки, рушники, одяг.

Акти на списану літературу обидві книгозбірні відмічають в інвентарній книзі. Бібліотечний фонд, систематична картотека статей, краєзнавча картотека переведені на Універсальну десяткову класифікацію. У бібліотеках діють постійно діючі виставки, сформовано папки-теки, куточки-пам’яті Героям Небесної Сотні та воїнам АТО.

В бібліотеці-філії с. Локітка надано допомогу щодо вилучення застарілої та зношеної літератури. Дано рекомендації щодо оновлення книжкових виставок, інформування читачів про нові надходження. Приділяти більше увагу вихованню підростаючому поколінню, залученню мешканців села до бібліотечних заходів.

Переглядів: 146 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0