04.05.2024, 08:48
Головна » 2015 » Травень » 12 » Літературно – історичний спомин “І живуть у пам’яті народу, його вірні дочки і сини. Ті, що не вернулися з походів грізної великої війни.”

У селі Ісаків біля могили борцям за волю України після відправи панахиди бібліотека спільно зі школою провели літературно – історичний спомин “І живуть у пам’яті народу, його вірні дочки і сини. Ті, що не вернулися з походів грізної великої війни.” Бібліотекар Світлана Денис розпочала захід словами вдячності всім, хто боровся за свою Україну, за їх героїчний подвиг, за перемогу з нацизмом. Діти декламували вірші, присвячені полеглим героям.
   Бібліотекар разом з дітьми відвідали ветерана Маланчука Миколу Михайловича  та привітали його із святом. Із сумом дивилися дитячі очі на ветерана, в якого котилися сльози радості від того, що його подвиг незабутий.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 353 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0