02.05.2024, 15:46
Головна » 2016 » Червень » 1 » Країна дитинства – країна казкова
Країна дитинства – країна казкова

Захист дитинства в цілому світі –
Це місія честі, любові й добра.
Заради майбутнього треба нам жити,
Прекрасне і вічне нехай не вмира.

Ми всі родом із безтурботного дитинства. І так хочеться поринути в таку добру казку… До Міжнародного дня захисту дітей бібліотека с. Яківка провела літературно-мистецьке свято «Подорож у казку», яку організувала бібліотекар Марія Луцик. Діти взяли активну участь у всіх заходах свята:
- читали вірші про дитинство, казки, легенди;
- відгадували загадки;
- брали участь в різних конкурсах;
- учні 4-го класу через ляльковий театр поставили казку І. Франка «Ріпка». Персонажі до казки та іграшки – виготовила майстриня Л. Лукасевич;
- прослухали чудовий твір бібліотекаря Марії Луцик «Заглядає в шибку казка» прочитаний Олесею Луцик.
    Червона Шапочка, одна із героїнь казки, пригощала всіх дітей солодощами і запросила всіх на дитячу дискотеку.
    Бібліотека с. Колінці провела флеш-моб «Найкращі квіти – українські діти!». Бібліотекар І. Кулик організувала конкурс «Ліс загадок» та конкурс малюнків на асфальті «Мелодії дитинства». З великим задоволенням діти читали власні вірші «Україно моя рідна нене», «Дитинства щаслива пора», «Моє село найкраще на Україні» та ін.
    Марія Луцик та Іванна Кулик презентували книжково-ілюстративну виставку «Щасливі діти – майбутнє України».

Переглядів: 891 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0