03.05.2024, 12:14
Головна » 2015 » Листопад » 21 » Історико патріотична година «Гідність проти свавілля»
Історико патріотична година «Гідність проти свавілля»

До Дня Гідності та Свободи в бібліотеці проведено історико-патріотичну годину «Гідність проти свавілля». Розпочався захід із вшанування пам’яті загиблих учасників Євромайдану та вояків АТО.
    «Гідно поступили ті, хто стояв на Майдані, аби ми з вами гідно жили, гідно поступали, гідно виховували своїх дітей», - ділилася з присутніми своїми враженнями від побаченого в Києві під час Революції Гідності активістка  села, вчитель місцевої школи Т.М. Шаряк. Презентуючи книгу «Євромайдан: хроніка відчуттів», бібліотекар ознайомила учасників заходу із творами літописців Євромайдану С.Жадана, Т.Прохасько, І.Ципердюка, Ю.Андруховича, Ю.Винничука, які у своїх творах показали, що Революція гідності не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а й показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного із нас.
    Про те як народжувалась нація, як виборювалась свобода, про Майдан, що став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності присутні ознайомились, переглядаючи тематичну виставку «Гідності бути!».

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 520 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 4.0/1