04.05.2024, 20:09
Головна » 2015 » Травень » 28 » Інформація про Всеукраїнський тиждень планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я

Міністерством охорони здоров’я України з 11 по 17 травня 2015 р. проводиться Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я, приурочений до найбільш зворушливих для кожної людини свят – Дня матері та Дня сім’ї.З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона − джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини − ось мірило розвитку і прогресу країни.Привернення уваги до проблем сім’ї, пошуки шляхів співробітництва з кожною сім’єю, удосконалення виховних можливостей батьків і сьогодні залишається одним із надзвичайно важливих завдань сучасних бібліотек.
Тлумацька центральна бібліотека організувала  для своїх користувачів куток матері і дитини та виставку друкованих видань «Сім’ю з’єднати зможе мудрість книг». Проведено інформаційну годину «Батьки і діти».  Відвідувачі дізналися про історію заснування свята і сімейні традиції в різних країнах світу, розповіли про традиції своєї родини.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 365 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0