18.05.2024, 07:19
Головна » 2015 » Лютий » 25 » Година-реквієм пам’яті героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають»
Година-реквієм пам’яті героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають»

Жителі с. Остриня вшанували подвиг учасників Революції Гідності та пам'ять героїв Небесної Сотні. В сільській бібліотеці відбулась година-реквієм пам’яті героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають» організований бібліотекарем Оксаною Клід. Присутні переглянули документальні фільми «Майдан. Хроніка подій», «Зима, що нас змінила», ознайомились з тематичною книжковою виставкою, прослухали спогади безпосередніх учасників Революції Гідності. В бібліотеці оформлено фотовиставку «Прикарпатська Небесна Сотня». Свої вірші декламувала жителька села Терлецька Людмила. Запаливши свічу, як символ вічності і безсмертя, присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв Небесної Сотні та воїнів АТО.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 408 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0