29.04.2024, 07:23
Головна » 2016 » Липень » 14 » Гірко плаче Україна за своїми синами
Гірко плаче Україна за своїми синами

І знов, у котрий це вже раз
Зійшлися ми в одній родині,
Щоб пом’янути всіх,
які принесли себе
В офіру Україні

Під девізом «Борімося – поборимо» в Петрівській бібліотеці було проведено чергове засідання патріотичного клубу «Патріот». Події війни, Майдану, АТО доносять гіркі і печальні вісті до кожного свідомого українця.
    Це спонукало до проведення години-мужності «Гірко плаче Україна за своїми синами» організованого бібліотекарем Р. Васкул, соціальним психологом Л. Угрін та активними членами клубу. У своєму виступі Р. Васкул підкреслила, що історію творять люди і кожне покоління обирає смолоскип палаючої Свободи, який обрали солдати минулої війни, учасники Революції Гідності, герої Майдану, бійці АТО. Кожен із нас повинен пам’ятати про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу.
    Вірші національно-патріотичної тематики декламували кращі читачі бібліотеки. Члени клубу виконали ряд пісень про Україну.
    С. Васкул та Ю. Лютянський поставили інсценізацію вірша «Червона калина». Активна читачка бібліотеки Л. Савицька прочитала свої власні вірші присвячені героїчному українському народу.
    На захід був запрошений настоятель храму отець Василь, який закликав всіх присутніх завжди в своїх молитвах просити Господа за кращу долю України.
    В бібліотеці оформлено книжкову виставку «Безсмертний подвиг народу» та папку – досьє «На крилах туги», яку презентувала бібліотекар, закликаючи схилити голови перед пам’яттю тих, хто воював та загинув за єдину Україну та за мир. Звісно, ніякі слова, ніякі співчуття не повернуть загиблих їх родинам, але завдяки таким справжнім патріотам ми зараз живемо, працюємо, кохаємо…
    Незабуваймо наших героїв, вони не вмирають!

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 460 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0