25.04.2024, 15:12
Головна » 2019 » Травень » 16 » День вишиванки
День вишиванки

Свято День вишиванки хоч і не так давно започатковане, але досягло протягом останніх років особливої шани і розквіту, кожний третій четвер травня, ми вдягаємо це чудове вбрання. Вишиванка – це не просто одяг, це оберіг нації, символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються. У цей день працівники Тлумацької Публічної бібліотеки вирішили не просто одягнутися в національний одяг, а й провели для перехожих рекламну акцію «Дізнайся більше про вишиванку в бібліотеці», даруючи при цьому листівки-запрошення в бібліотеку. До свята вишиванки бібліотекарі підготували книжкову виставку-інсталяцію «Вишиванка – український оберіг», на якій представили видання, які знайомлять з історією української вишивки та схеми українського орнаменту, вишиті рушники та аксесуари. Сьогодні вишиванки одягати стало модно, стильно, це прояв гордості, патріотизму та ознака національної приналежності , а головне показати всьому світу, що є така країна – Україна, яка має свою національну культуру, звичаї, традиції, історію.

Переглядів: 412 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0