27.09.2024, 01:32
Головна » 2021 » Червень » 22 » День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна.

80 років тому - 22 червня 1941-го року, 4:00 ранку, мить ..., і шквал крові, болю і смерті. Він тривав кілька довгих років, одних із самих довгих років в житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося.

Наш священний обов’язок-навіки зберегти пам’ять про воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу в цій жахливій війні.

Згадати тих, хто загинув на полі брані, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Вшанувати фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу.

Сьогодні знову сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.

В Публічній бібліотеці Тлумацької міської ради діє виставка-спогад «Перегортає пам'ять сторінки». Бібліотекар Н.Купчак у бібліотеці-філії с.Бортники організувала для користувачів виставку-пам’ять «Їх оплакували роси у лузі», на яких представлено чимало цікавих видань, експозиції книг.

Схиляємо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна.

Вічна пам’ять загиблим!

Честь і слава героям!