19.04.2024, 11:40
Головна » 2013 » Січень » 25 » День інформації «Голокост – пером на серці людства»
День інформації «Голокост – пером на серці людства»
http://tlumach-cbs.at.ua/news-img/30.jpg25 лютого в Тлумацькій центральній бібліотеці проходив тематичний  День інформації «Голокост – пером на серці  людства»,  приурочений  Міжнародному дню пам’яті Голокосту, складній сторінці історії України ХХ ст., історії Другої світової війни, а саме долі євреїв України в добу нацистської окупації,  який  відзначається  27 січня. Під час проведення Дня  інформації  організована  викладка літератури  «Невиплакані сльози людства», де представлено книги про мільйони ні в чому неповинних євреїв і представників інших меншин, про чоловіків, жінок і дітей, яких було знищено варварськими методами. Проведена  експрес-інформація   про  день  відзначення  та  статистику жертв жахливого  геноциду.  За загальними оцінками, жертвами масового знищення євреїв під час Другої світової війни, разом з чотирма з половиною мільйонами дорослих, стали півтора мільйони дітей. Для уваги користувачів бібліотеки продемонстровано  відео – фільм  «Холокост.  БАБИН ЯР.  Як це було...»  Розповідаючи новим поколінням про цей жахливий епізод у нашій історії, ми допомагаємо  відстоювати  людську  гідність  для  всіх.  Трагедія Голокосту має бути попередженням для всіх людей про небезпеку, яка виникає через зверхність, ненависть та ксенофобію.

Переглядів: 567 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0