04.05.2024, 04:50
Головна » 2015 » Жовтень » 15 » Делівська бібліотека – філія провела історичний диліжанс: «Козацькій славі жити у віках»

Перед читачами виступила бібліотекар Марія Стефанишин, яка сказала, що сьогодні ми з вами помандруємо козацькими стежками. Славна і багата історія нашого народу. Героїчну сторінку в неї вписали славні козаки. Пройшло все: одна слава зосталась і слава та не вмре, не поляже, про лицарство козацьке вам сьогодні розкажуть ведучі.
     На заході ведучі розповідали багато цікавого з історії козацтва і чим воно живе сьогодні. Біблотекар провела презентацію книжкової виставки: «УПА – армія, якою можна пишатися». Вона ознайомила присутніх з літературою по славне українське козацтво, а також лицарство героїв УПА, які були продовжувачами козацької справи і стали прикладом жертовного служіння українському народові, були оборонцями рідної землі від загарбників. Вшанувати пам'ять загиблих воїнів УПА – до символічної моголи борцям за волю України прийшли жителі села разом зі священиком.
      Пам'ять загиблих воїнів УПА та нинішніх героїв України, які гинуть щодня вшанували хвилиною мовчання.

Переглядів: 419 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0