18.05.2024, 15:57
Головна » 2020 » Листопад » 2 » Бібліотворчість і натхнення
Бібліотворчість і натхнення

Щоб створити сприятливі умови для виявлення творчих уподобань і здібностей користувачів бібліотеки, розкриття їх творчого потенціалу та залучення до участі у культурно-просвітницькій діяльності працівники Публічної бібліотеки Тлумацької ОТГ у свою роботу впровадили власний бібліотечний проект «Бібліотворчість і натхнення».  На старті даного проекту бібліотекарі відкрили територію творчості «Захоплюйся, фантазуй і твори», де представлялись роботи користувачів найрізноманітнішої тематики, починаючи від джерел народного мистецтва до найсучасніших хенд-мейд виробів.

За допомогою майстринь у бібліотечній вітальні проводились майстер-класи і ось результат: бібліотекарі представили креативні творчі роботи  в Івано- Франківській обласній бібліотеці для юнацтва на творчому дебюті «Сузір’я креативної молоді». Софія Залізняк та Анастасія Питльоха за виготовлення інтер’єрних ляльок-персонажів різдвяного вертепу та твору Миколи Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки» нагороджені книгами та дипломами Івано- Франківської обласної бібліотеки для юнацтва.

Ми сподіваємось, що така оцінка їхніх творчих робіт сприятиме відкриттю нових талантів, розвитку креативності, допоможе навчитися виражати почуття і думки за допомогою образів і насолоджуватися власною творчістю, а потім прикрасити свою кімнату гарною композицією чи подарувати її своїм близьким.

Переглядів: 262 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 5.0/1