02.05.2024, 13:41
Головна » 2016 » Червень » 1 » Акція «Кинути палити: прагнути і реалізувати»
Акція «Кинути палити: прагнути і реалізувати»

31 травня у всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням - Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму.
    Куріння - це соціальне лихо, шкідлива звичка. Через незрозуміле, сліпе наслідування моди, дорослих, ровесників підліток починає курити - спочатку робить одну затяжку, викурює одну сигарету. А потім тягнеться до лиховісної пачки знову і знову. І так куріння стає звичкою. А почати куріння набагато легше, ніж покинути.
    У день боротьби з курінням Тлумацька центральна районна бібліотека  провела  акцію  «Кинути палити: прагнути і реалізувати». Протягом акції  бібліотекарі   роздавали  молодим людям  буклети  «Обирай життя без куріння», пропонували обміняти цигарку на цукерку, закликали прожити хоча б цей день без куріння.
    Для  користувачів бібліотеки на абонименті оформлено книжкову виставку «Паління – це не для нас», на якій представлено газетні та журнальні статті про негативний вплив тютюнового диму на організм  людини,  шкідливий вплив тютюнопаління на спосіб життя та здоров'я молоді.
    Позбутися залежності важко, але завдяки наполегливості ви зможете стати сильнішими за цигарку.
    Кожному своє! Тютюну забуття, а вам-здоров’я, краса і радість буття.

Переглядів: 405 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0