18.05.2024, 12:01
Головна » 2020 » Серпень » 17 » 72 роки тому від чекістської кулі перестало битись серце командира куреня «Смертоносця» Данила Рудака (псевдо Чорний)

72 роки тому від чекістської кулі перестало битись серце командира куреня «Смертоносця» Данила Рудака (псевдо Чорний). Заступник міського голови Тлумацької міької рати Ігор Мандар, спільно з Івано-Франківським обласним та міським Братством ОУН-УПА Карпатського краю ім. полковника «Грома», Івано-Франківським обласним об'єднанням  «Просвіта» та  Івано-Франківським обласним товариством «Меморіал» у лісі с. Остриня Тлумацької ОТГ віддали шану уродженцю с. Назавизів Надвірнянського району - патріоту рідної землі.

Долучилась до цього заходу  працівник бібліотеки – філії  с. Остриня ( О.Клід), організувавши  виставку - перегляд документів та літератури про події 72- річної  давності «Завжди будем пам’ятати». Під час  презентації  наголосила, що обов'язок  кожного шанувати пам'ять і передавати нащадкам правду про минуле. Ведучою заходу була бібліотекар книгозбірні.

Ця сумна подія пам'яті про героя зібрала побратимів та рідних "Чорного" із різних куточків нашої області, а спільна молитва та спогади відновили світлу пам'ять про Данила Рудака.

Переглядів: 188 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0