29.04.2024, 20:10
Головна » 2016 » Серпень » 19 » Зустріч з бійцями АТО в Остринській бібліотеці
Зустріч з бійцями АТО в Остринській бібліотеці

Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.
    На Сході під ворожими кулями і «гадами», боронять Україну її наймужніші, найкращі сини та доньки.
    З метою формування у молоді патріотичного почуття до своєї країни та напередодні Дня Незалежності України, остринська бібліотека провела зустріч-діалог з бійцями АТО Святославом Дяченком та Ігором Клецюком під гаслом «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ».
    Бібліотекар Оксана Клід ознайомила присутніх із останніми подіями, що відбуваються на сході України, засудила важкий злочин Росії щодо українського народу.
    У своїх розповідях Святослав та Ігор розповіли як потрапили на війну, про свою військову спеціальність і бойові будні, про маленькі радощі, які вони отримали від дітвори, волонтерів, рідних – у вигляді малюнків, оберегів, споряджень. Найбільшим і найціннішим оберегом була для нас материнська молитва. Там, на Сході було відчуття атмосфери єднання, товариської підтримки бійців.
    Спілкування проходило у відвертій і невимушеній атмосфері, присутні ставили питання, а бійці ділилися спогадами і враженнями та в головному, у чому були єдині і бійці і присутні – це розуміння необхідності оберігати свою рідну землю, стояти за неї стіною, єднатись у відстоюванні національних інтересів України.
    Не приховуючи хвилювання О. Клід, від імені всіх присутніх, висловила бійцям глибоку вдячність за мужність, відвагу і побажала їм мирного неба над головою.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 316 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0