29.03.2024, 01:06
Головна » 2017 » Квітень » 11 » Значення молитви у нашому житті
Значення молитви у нашому житті

Про значення молитви у житті кожної людини розмірковували читачі Озерянської бібліотеки на годині духовності «Внутрішня потреба в молитві».    Отець Михайло намагався донести до сердець присутніх силу і значення молитви у житті кожної людини. Розповів в чому полягає суть молитви, як можна стати кращим через молитву.    Незабутні враження залишились після читання вірша «Шлях на Голгофу». Звучали духовні пісні «Веди нас Маріє, веди», «Ніч в Єрусалимі», «Моліться батьки за своїх діточок», «О Всепітая Царице», «За все Тобі я дякую». Бібліотекар Марія Левицька запевнила, що якщо молитися, з вірою і щиро просити допомоги у Всевишнього та постійно жити з Господом - то все інше додасться. Ознайомила присутніх із літературою духовної тематики. Разом з священником привітала всіх із світлим радісним святом Великоднем.

Переглядів: 590 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 5.0/1