30.04.2024, 01:24
Головна » 2016 » Серпень » 13 » Збірник кращих віршованих та поетичних творів «Нам пора для України жить»
Збірник кращих віршованих та поетичних творів «Нам пора для України жить»

З метою відзначення 160-річчя від дня народження українського письменника, поета, філософа, вченого, громадського політичного діяча Івана Яковича Франка.
    Бібліотеки Тлумацької ЦБС взяли участь в літературному інтернет-фестивалі «На пора для України жить» серед бібліотечних працівників та користувачів книгозбірень.
    В фестивалі взяли участь 36 бібліотек району. У вибірковому турі – 6 бібліотек. В основному – це користувачі молодого віку. Український Мойсей – Іван Франко – який він? На це запитання повністю чи частково дають відповідь твори бібліотекаря з Обертина Н. Гасан, М. Родчин з Жукова, Х. Гнатюк з Ісакова, С. Бабей з Бортник, М. Слободян з Олеші – написані за вмінням совісті, творчого поклику.
    Методичним відділом Тлумацької ЦБС представлено читацькому загалу збірник кращих віршованих та поетичних  творів під назвою «Нам пора для України жить»,  присвячених  українському письменнику, поету, філософу, громадському діячеві Івану Яковичу Франку.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 470 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0