19.05.2024, 20:36
Головна » 2014 » Жовтень » 3 » Засідання любительського об’єднання «Берегиня»
Засідання любительського об’єднання «Берегиня»

2 жовтня в читальному залі центральної бібліотеки відбулося кафе-спілкування з ветеранами праці і активними  користувачами бібліотеки: «Щоб осінь життя золотою була». Директор ЦБС М. Пісак наголосила, що ми зібралися на свято праці, свято душі, життя, щоб віддати свою шану і низький поклін людям за спиною яких великий віковий і життєвий шлях. Ветерани праці різних професій поділились своїми спогадами про життєвий та творчий шлях свого життя. Економіст Б. Бойчук, працівник культури Т. Мінгереш, вчитель Д. Далавурак, краєзнавець М. Дземан. Присутні із співчуттям послухали щемливу до сліз, зворушливу розповідь біженця із Криму Л. Дяченко, який нещодавно влився в ряди активних користувачів бібліотеки. На зустрічі поважні гості декламували твориТ. Шевченка, новелу М, Вайно « Гріх» та свої власні вірші, а також прозвучали музичні вітання працівників районного народного дому. Бібліотечні працівники познайомили присутніх із книжковою виставкою: «Книжкові перлини чекають на Вас».

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 470 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 1.0/1