08.05.2024, 21:46
Головна » 2013 » Листопад » 11 » Засідання круглого столу «Україна і Польща приречені на спільну історію»
Засідання круглого столу «Україна і Польща приречені на спільну історію»
 В бібліотеці-філії с-ща Обертин відбулось засідання за круглим столом. У спілкуванні взяли участь: Ігор Бринський заступник голови РДА, Іван Шкварок керівник апарату, Мар’яна Пісак директор Тлумацької ЦБС, голова об’єднання інтелігенції «Поступ», Наталія Козак перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення, голова товариства польської культури Юлія Меньщикова, члени товариства польської меншини, ксьондз-пробощ Артур Зауха, сестри служебниці та інтелігенція с-ща Обертин. Ігор Бринський поділився своїми думками щодо відносин України і Польщі на сучасному етапі, Юлія Меньщикова детально ознайомила присутніх з основними напрямками відродження культури польської меншини. Поділилась своїми думками про роботу з дітьми та молоддю меншини Марія Хамут методист БДЮТ с-ща Обертин та член молодіжної організації с-ща Обертина Олег Яворський. Питання європейської інтеграції висвітлив Іван Шкварок керівник апарату РДА. Про шляхи розширення співпраці бібліотек Тлумацької ЦБС з польськими бібліотеками воєводства Опольє розповіла директор Тлумацької ЦБС Мар’яна Пісак. Члени польської меншини поділилися своїми пропозиціями щодо розширення співпраці між українцями і поляками. Учасників круглого столу привітали діти з польських родин чудовими музичними номерами, що були виконані на польській мові.
Переглядів: 519 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0