25.04.2024, 03:59
Головна » 2018 » Червень » 1 » Вулична акція «Куріння чи здоров’я – обирайте самі»
Вулична акція «Куріння чи здоров’я – обирайте самі»

Попільничка  з живих квітів - загальний символ Всесвітнього дня без тютюну.

31 травня - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням. День відмови від куріння, заснований за ініціативою Міжнародного союзу проти раку. Всім добре відомо, що куріння — це шкідлива звичка. Шкода від куріння не тільки в тому, що погіршується здоров’я курця, але й тих, хто його оточує — пасивних курців. Як правило, оточення не зважає на курців — люди намагаються не думати, що це може нашкодити їм та їхнім дітям. Але, на жаль, це так. Та якщо зробити зауваження, в кращому випадку курець відійде від Вас, в гіршому…

Саме у цей день працівники Публічної бібліотеки Тлумацької ОТГ  закликали жителів міста спробувати припинити курити хоча б на один день, а натомість отримати чисте повітря. Традиційна для бібліотеки акція «Куріння чи здоров’я – обирай сам" серед нашої молоді була вже очікувана та прийнята з позитивом.

Бібліотекарі поспілкувалися з молоддю на тему «Куріння – небезпечна пристрасть» та роздали тематичні листівки «Обирай життя без куріння». Всі, хто приймав участь в акції, мали змогу покласти в імпровізовану цигарку свою цигарку і поміняти на цукерку.

З давніх - давен найціннішим скарбом людини вважалося здоров’я. Тому хочеться побажати «Дихайте вільно та будьте здорові!».

Переглядів: 371 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0