29.03.2024, 16:00
Головна » 2012 » Серпень » 23 » Виставока-експозиція до культурно-мистецького заходу «Пісенна карта Тлумаччини»
Виставока-експозиція до культурно-мистецького заходу «Пісенна карта Тлумаччини»
http://tlumach-cbs.at.ua/news-img/15.jpg23 серпня в День Державного прапора України, напередодні Дня Незалежності нашої держави пройшла презентація «Пісенної карти Тлумаччини» під керівництвом І. Танчака. До заходу долучилися і бібліотеки тих сіл, які входили до даного проекту. Тлумацька центральна бібліотека організувала виставку-експозицію «Пісенна карта Тлумаччини», де була представлена література про творчі здобутки наших краян, про особливості, які залишили на тлумаццькій землі неабиякий слід. Літературу на виставці доречно доповнювали аксесуари, які відображали чудовий і мінливий світ музики: срипічний ключ, ноти, скрипка і карта Тлумацького району, на якій прапорцями із житніми колосками відмічені одинадцять сіл-учасників проекту. Бібліотекарі даних сіл: Бортники, Олеша, Олешів, Обертин, Жуків, Ісаків, Долина, Петрів, Делева, Гостів… представили творчі роботи своїх громад. Відвідувачі свята мали змогу переглянути неперевершині вишиті картини бібліотекаря бібліотеки-філії села Жуків Карабин Лесі Миколаївни, помилуватися картинами художників села Петрів, Ісаків, Делева. Приємно вразили гостей творчі роботи села Бортники – це вироби із соломи та вишивки бісером с. Пужники. Працівники бібліотеки селища Обертин пригощали відвідувачів виставки медом та смачною випічкою.

Переглядів: 704 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0