20.04.2024, 05:01
Головна » 2014 » Квітень » 16 » Виставка-свято «Рік у рік любов Господня, творить свято великоднє»
Виставка-свято «Рік у рік любов Господня, творить свято великоднє»

Наближається світлий день Воскресіння Ісуса Христа — Великдень — одне з найбільших свят християн, яке символізує перемогу життя над смертю, доброти над злом і безмежної віри над відчаєм. «Рік у рік любов Господня, творить свято великоднє» - під такою назвою в Тлумацькій центральній бібліотеці діє виставка-свято, приурочена до Великодніх свят. Основна мета виставки – повага до національних звичаїв і традицій, формування у підростаючого покоління усвідомленого ставлення до свят, дотримування обрядів свого народу, спонукання відвідувачів виставки до творення ними самими прекрасного та бажання дарувати людям радість своєю творчістю. На виставці представлені роботи декоративного мистецтва з великодніми атрибутами: салфетки, рушнички, накидки на Великодні кошички, розмаїття писанок та література,  яка розповідає про народні традиції відзначення Великодня. Родзинкою виставки стали рецепти пасок та великодніх страв, які зацікавлять відвідувачів бібліотеки, а також вишиті ікони бісером вишивальниці-тлумачанки Любові Лисанюк.

Переглядів: 477 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0