26.04.2024, 11:20
Головна » 2014 » Квітень » 26 » Виставка-пам’ять:«Ми пам’ятаєм мужні імена, тих що забрала атомна весна»
Виставка-пам’ять:«Ми пам’ятаєм мужні імена, тих що забрала атомна весна»

Аварія на Чорнобильській АЕС стала новою віхою вiдлiку в історії України. Ось уже 28 років дзвони Чорнобиля стукають в наші серця. Скільки зламаних доль? Сироти, що втратили батьків, ненароджені діти, хвороби… Скільки пройшло часу, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто народився пізніше. Цей день буде завжди об'єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю. З нагоди чергової річниці Чорнобильської катастрофи в Тлумацькій центральній  бібліотеці  організовано книжкову  виставку-пам’ять  "Ми пам’ятаєм мужні імена, тих що забрала Атомна весна" і проведений бібліографічний огляд літератури. Також, усі користувачі бібліотеки мали змогу ознайомитися з переліком  загиблих ліквідаторів ЧАЕС Тлумацького району, щоб мужність героїв не припала порохом років.

Тоді ще тихо Прип'ять спала,

Чорнобиль вдалині дрімав,

Коли страхітлива заграва

Вкраїнське небо розірвала

І мертвий край навіки став.

Переглядів: 460 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0