10.05.2024, 15:04
Головна » 2016 » Травень » 9 » Виставка-пам'ять «Ніщо не забуто, ніхто не забутий»
Виставка-пам'ять «Ніщо не забуто, ніхто не забутий»

9 травня найбільш хвилююче свято перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. І нині через 71 рік після закінчення війни, серця сповнені глибокою вдячністю до воїнів які здобули перемогу.
    З нагоди цієї дати у Тлумацькй бібліотеці для дітей влаштовано книжкову виставку-пам'ять «Ніщо не забуто, ніхто не забутий». Читачі бібліотеки, учні Тлумацької гімназії з розповіді бібліотекаря дізналися про страшну війну минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не кожній родині в Україні.
    71 рік тому земля нашої нині незалежної держави була звільнена від завойовників. І скільки б не минуло років, не зітруть у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої Вітчизни.

Переглядів: 384 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0