25.04.2024, 08:13
Головна » 2013 » Січень » 22 » Виставка - факт до Дня Соборності
Виставка - факт до Дня Соборності
                Двадцяте століття залишило у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них  історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність, державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем  Соборності. Працівники Тлумацької  центральної  бібліотеки  взяли участь в урочистостях, присвячених  Дню Соборності України, які відбулися у Народному домі, а в читальному залі бібліотеки було розгорнуто книжкову  виставку – факт   «Соборна Україна: від ідеї до сьогодення».                                                                                  Видання, представлені на виставці розповідають про значимість існування у  вітчизняній історії  УНР  та ЗУНР, їхню різнопланову діяльність,  про об'єднавчу місію Акту злуки, його вплив на національне самоусвідомлення українців у минулому та сьогодні.  На виставці експонувались також чимало статей із періодичних видань, що глибше знайомлять користувачів із  вікопомними січневими подіями 1919 року.

Переглядів: 687 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0