26.04.2024, 14:03
Головна » 2013 » Серпень » 23 » Виставка-експозиція до культурно-мистецького заходу «Пісенна карта Тлумаччини»
Виставка-експозиція до культурно-мистецького заходу «Пісенна карта Тлумаччини»
23 серпня в День Державного прапора України, напередодні Дня Незалежності нашої держави пройшов другий етап презентації «Пісенної карти Тлумаччини» під керівництвом  І. Танчака. Це свято знайшло палкий відгук у серцях наших краян, адже музика і пісня - це чудотворний засіб залучення людей до добра, духовності.  Вони володіють величезною силою, бентежать наші душі,  є засобом емоційного і духовного зв'язку між людьми. Споконвіку ми черпаємо у цьому чистому джерелі натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення. В чарівних мелодіях - радість буття, краса людської душі, велич людини-творця. Тлумацька центральна бібліотека для гостей цього свята організувала  виставку-експозицію «Пісенна карта Тлумаччини»,  де була представлена  література про творчі здобутки наших краян, про видатних особистостей, які залишили на тлумацькій землі неабиякий слід.  Бібліотекарі презентували буклети та листівки  про співаків, композиторів, поетів та письменників тлумаччини, високий професіоналізм та майстерність яких є взірцем високого творчого мистецтва, що несе в собі любов до рідного краю,  його вікових традицій та сьогодення, надихає на добро і злагоду.  Літературу на виставці доречно доповнювали аксесуари, які виготовлені самими працівниками бібліотеки. Відвідувачі виставки із цікавістю розглядали солодку випічку у вигляді герба Тлумача,  а також вироби, що відображали чудовий і мінливий світ музики:  ноти, скрипка і карта Тлумацького району, на якій прапорцями  із житніми колосками відмічені  села - учасники проекту. Шанувальників української автентичності порадували неперевершині вишиті картини, ікони, подушки та інші вишивки  з приватних колекцій  бібліотекарів  бібліотек-філій  с.Братишів та  с. Кутище.  Перегляд виставки – композиції дало змогу відвідувачам  долучитися до прекрасного та поринути у світ вічного і неповторного мистецтва.
Переглядів: 837 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 2.0/1