23.04.2024, 20:31
Головна » 2017 » Січень » 17 » Виставка бібліотечних матеріалів «Сучасник поколінь пройдешніх»
Виставка бібліотечних матеріалів «Сучасник поколінь пройдешніх»

Книга – завжди дзеркало, в якому відбивається не тільки дійсність, а й особа самого автора: з його життєвим досвідом, мистецькими здібностями, розумінням суспільних функцій літератури.
                                                      Є.Гуцало

Цими січневими днями минає 80 років з дня народження знаного українського письменника, журналіста, поета і кіносценариста Євгена Гуцала. Саме з цієї нагоди у Тлумацькій центральній бібліотеці організована виставка бібліотечних матеріалів «Сучасник поколінь пройдешніх», яка включає твори для широкого колу користувачів. Це твори за різними жанрами, формами, стильовими видозмінами, безліччю характерів, сюжетів, зафіксованих ним психологічних, емоційних, настроєвих миттєвостей нашого життя. За цим – думи, почування, вболівання, нові підходи, пошуки, експеременти нашого незабутнього, видатного майстра прози. Твори Є.Гуцала допоможуть користувачам глибше сприйняти, пережити, відчути кожен момент життя, кожну з’яву природи, кожну людську долю чи її епізод, адже із здатності відчувати починається істинне розуміння життя.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 386 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0