16.04.2024, 12:01
Головна » 2012 » Вересень » 27 » Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек та 65-річчя від дня заснування Тлумацької ЦРБ

Святкові урочистості, які відбулися 27 вересня у Тлумачі, були присвячені Всеукраїнському дню бібліотек та 65-річчя від дня її заснування. Тут зібралися бібліотечні працівники району, представники районної влади, читачі, друзі та партнери бібліотеки. На святкові урочистості  були запрошені ветерани бібліотечної справи, ті, хто присвятив цій, на перший погляд, простій і тихій, а насправді, нелегкій праці, своє життя. Талановиті та досвічені спеціалісти, які безмежно віддані своїй справі, були нагородженні грамотами відділу культури Тлумацької РДА і грамотами. Тлумацької районної державної адміністрації, та відзначені у кількох спеціальних номінаціях. Бібліотечних працівників привітали: тацювальний дует (Вікторія Пушка, Володимир Головатий) та вокальний дует  (Мар’яна  і  Михайло Гардамани)

Переглядів: 491 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0