23.04.2024, 10:48
Головна » 2017 » Грудень » 22 » Відзначення пам’яті В’ячеслава Чорновола у бібліотеках Тлумацької ОТГ
Відзначення пам’яті В’ячеслава Чорновола у бібліотеках Тлумацької ОТГ

У бібліотеках Тлумацького ОТГ вшановують пам'ять великого Українця, справжнього сина нашого народу В'ячеслава Чорновола, який народився 24 грудня у переддень Різдва Христового. З цієї нагоди оформлені книжкові виставки та тематичні полиці: «Вогонь з попелу», «Моє життя на видноті», «Я для тебе горю, український народе», «Не згасне пам'яті свіча». Чорновіл – це український Мойсей, який пробудив, запалив і повів за собою мільйони українців.
   Так, на долі В'ячеслава лежала десниця Господня. Він був людиною вибухової енергетики, людина когорти нескорених, полум'яний борець за Незалежність України. Він створив РУХ. Він жив Рухом. І він загинув в Русі. І своєю останньою краплиною крові оросив нашу землю.
   Публічна центральна бібліотека Тлумацької ОТГ долучившись до відзначення 80-річниці від дня народження лідера українського національно-визвольного руху, борця за незалежність, лідера Народного Руху України, журналіста, народного депутата Верховної Ради України В’ячеслава Чорновола оформила і презентувала бібліотечну виставку «В його серці жила Україна», на якій представлені книги та книжково-газетні матеріали про життя та громадську діяльність Героя України, який спалахнув, як висока зірка на українському політичному небосхилі і навіки залишився там, у небі наших надій, нашої Правди і нашої Волі.

Переглядів: 362 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0