26.04.2024, 00:12
Головна » 2013 » Серпень » 19 » Відзначення Дня Незалежності в с.Бортники
Відзначення Дня Незалежності в с.Бортники
Останнім часом погляди мільйонів людей спрямовані до своєї історії. Вже стало традицією 24 серпня відзначати державне свято День Незалежності. Це день у якому щорічно зустрічається минуле і майбутнє України.  Готуючись до цього свята бібліотека - філія села Бортники спільно з Народним Домом  при сприянні  сільської  Ради в неділю провели  літературно-мистецьке  свято:  «Україно! Рідний серцю край». У заході взяли участь учнівська та юнацька молодь села, вчителі школи, жителі села. Із вступним словом виступила сільський голова Галина Слободян, яка наголосила, що саме  сучасним і майбутнім поколінням належить завершити те, за що боролись кращі представники українського народу. Ця висока мета має додати усім нам сил і натхнення, щоб не втратити і зберегти дорогоцінне - нашу Незалежність . Присутні на заході мали можливість переглянути літературно-музичну композицію, яку підготували працівники Народного Дому та ознайомитись з бібліотечною книжково-ілюстративною  виставкою  „З Україною в серці”,  де була представлена література про  історичні, суспільно-політичні та культурні  передумови  створення  і  становлення нашої  держави.
Переглядів: 619 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0