26.04.2024, 13:45
Головна » 2013 » Червень » 27 » Відзначення дня Конституції в Тлумацькій центральній бібліотеці
Відзначення дня Конституції в Тлумацькій центральній бібліотеці
28 червня в Україні відзначається державне свято - День Конституції України.Неможливо уявити демократичну державу сучасного світу, яка б не мала своєї конституції, адже саме в цьому документі закріплюються вихідні положення, на яких грунтуються найголовніші форми життя народу. Прийняття в 1996 році основного закону незалежної України, в якому багато питань вирішуються по-новому, суттєво змінило політичну систему нашого суспільства, піднесло на новий рівень правовоий статус громадян. Тлумацька центральна бібліотека 27 червня  для своїх користувачів провела правову вікторину «Впродовж віків ми мріяли про волю, яку нам Конституція дала», де були розкриті питання української державності та конституційних процесів. Учасники масового заходу ознайомилися з книжково - ілюстративною виставкою  «Право. Суспільство. Держава»,  яку організували працівники бібліотеки.
Переглядів: 520 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0