24.04.2024, 16:04
Головна » 2013 » Червень » 7 » Відзначення 70-річчя Ганни Яців
Відзначення 70-річчя Ганни Яців
DSCN30207 червня в читальній залі центральної бібліотеки відбулася літературно- мистецька імпреза  «Коли душа і талант працюють разом», за участю народної майстрині декоративного розпису, поетеси, самобутньої композиторки своїх віршів, нашої землячки Ганни Іванівни Яців. Привітати славну ювілярку з 70- річчям прийшли:  голова адміністрації В. Сенів, голова районної ради М. Вишневський, заслужений художник України, голова обласного осередку Національної спілки народних майстрів України, доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника В. Корпанюк, поет прозаїк, краєзнавець, етнолог, культоролог, член національної спілки журналістів та письменників України В. Лесів. У бібліотеці була представлена виставка робіт народної майстрині, де присутні з великим задоволенням ознайомились з її роботами. Із сльозами на очах послугали її вірші і задушевні мелодійні пісні у виконанні авторки. Творчість Ганни Яців залишить вічний слід на Тлумаччині, який гідний прикладу і пошани.

Переглядів: 607 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0