26.09.2017, 08:32
Головна » 2017 » Квітень » 5 » Відзначення 130-річчя від дня народження Леся Курбаса у бібліотеках Тлумацької ЦБС

Існують особистості, діяльність яких залишає слід в культурі не тільки окремого народу, а стає частиною культурного надбання світу. Такою багатогранно обдарованою непересічною особистістю є Лесь Курбас - відомий режисер-новатор, актор, теоретик театру, драматург, публіцист, перекладач, народний артист УРСР.
   Український театр «Березіль» під керівництвом Леся Курбаса – одна з найславетніших сторінок нашої історії. Саме за життя цього славетного митця на наших теренах почав формуватися незалежний, дійсно новаторський театр. Видатний митець ХХ століття Лесь Курбас увійшов в історію української культури як знакова постать.
   З нагоди відзначення 130-річчя від дня народження цієї талановитої людини у бібліотеках Тлумацької ЦБС організовувались викладки цікавих матеріалів з життя Леся Курбаса: виступи, документи, лекції, щоденники, протоколи режисерської лабораторії театру.
   У Тлумацькій центральній бібліотеці проведено інформаційно-літературний мікс «Фундатор українського театру» та презентовано викладку літератури «Людина, яка була театром».
   Години спілкування «Терни і зірки творчості Леся Курбаса» проведено у бібліотеках сіл Бортники, Жуків, Нижнів. Інформаційні години «Життя і діяльність Леся Курбаса» пройшли у бібліотеках сіл Делева, Долина, Остриня, Колінці.

Переглядів: 63 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0