23.04.2024, 17:42
Головна » 2014 » Січень » 17 » Відкриття літературно-мистецької виставки у Тлумацькій центральній бібліотеці
Відкриття літературно-мистецької виставки у Тлумацькій центральній бібліотеці
17 січня у Тлумацькій центральній бібліотеці відбулося відкриття виставки, приуроченої 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка. Виставкою «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» Тлумаччина розпочинає цикл заходів, що відбуватимуться у місті та районі впродовж року. Відкрила презентацію виставки директор Тлумацької централізованої бібліотечної системи, голова міського об’єднання інтелігенції «Поступ» Мар’яна Пісак. З вітальними словами до присутніх та виявом глибокої шани до творчості Шевченка звернулися заступник голови райдержадміністрації Олександра Чаплінська та міський голова м. Тлумача Володимир Корженьовський. Розповіді Ярослави Тимінської, головного бібліотекаря центральної бібліотеки про життя і творчість геніального поета, перепліталися декламуванням поезій Богданною Купчак та Марією Луцик. Пісня «Така її доля» прозвучала у виконанні методистів Народного Дому Дмитра Пилипонька та Алли Клюк. Запрошуємо усіх ознайомитись із бібліотечною виставкою, взяти участь у шевченківських читаннях. У творах великого Кобзаря ви знайдете для себе науку віків, і будуть вони мати для вас значення заповітне, адже Тарас Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість його – це святиня, якою дорожить і гордиться український народ.
Переглядів: 452 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0